foto_015_edited.jpg

Apie mane

      Sveiki, mano vardas Aurimas ir džiaugiuosi, kad apsilankėte mano puslapyje. Jeigu ieškote, kas galėtų parengti verslo planą kapitalo pritraukimui vadinasi SEO ir reklamos padarė savo darbą ir pataikėte ten kur reikia. 

      Per visą mano karjeros laikotarpį finansai ir verslas buvo ir yra didžiausia mano tobulėjimo ir domėjimosi sritis. Turiu daugiau nei 5 metų darbo patirtį finansinėse institucijose, iš kurių 3 metus smulkaus ir vidutinio verslo kreditavimo srityje. Taip pat turiu darbo patirties verslo paramos agentūroje, kur įgytos žinios padeda derinti paskolinį finansavimą ir teikiamą valstybės pagalbą. (Plačiau apie turimą patirtį galite sužinoti paspaudus Linkedin nuorodą žemiau) Šiuo metu esu parengęs virš 10 investicinių verslo planų, kurių daugiau nei pusė padėjo pritraukti finansavimą, taip pat veiklos plėtros planus ūkininkams ir smulkiems verslams veikiantiems kaimo vietovėse.

    Tikiu, kad mano turimi sugebėjimai, patirtis ir noras tobulėti leidžia kiekvienam naujam klientui suteikti kokybiškas paslaugas ir padėti pasiekti galutinį tikslą - pritraukti kapitalo verslo idėjų įgyvendinimui.

 Linkedin profilis                                  

Veikla vykdoma pagal individualios veiklos pažymą Nr. 1094399

unnamed.png